Wideofilmowanie i fotografowanie skoku tandemowego

Przy rezerwacji skoku tandemowego masz również możliwość wykupienia jego wideofilmowania i fotografowania. To usługa, która jest płatna dodatkowo, ale warto się na nią zdecydować, ponieważ dzięki niej można uzyskać zachwycającą pamiątkę na lata ze swojego wyczynu.

Wideofilmowanie i fotografowanie skoków tandemowych prowadzone jest przez jeszcze jednego skoczka, dlatego też cena tej usługi jest również dość wysoka – zwykle to około 250 złotych. Skoczek z kamerą zamontowaną na kasku zbiera materiał jeszcze przed skokiem i później wyskakuje wtedy przed tandemem z samolotu, aby uzyskać jak najbardziej spektakularne ujęcia. Filmowanie odbywa się z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, dlatego też materiały mają najwyższa jakość HD.

Film oraz zdjęcia można odebrać po skoku w ciągu około pół godziny, dlatego też swoimi przeżyciami można podzielić się od razu z bliskimi.

Zatem jeżeli chcesz zarejestrować się na swój pierwszy skok tandemowy, warto dodatkowo wykupić opcję jego rejestracji – taka pamiątka jest po prostu bezcenna!

skok tandemowy

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze