Sezon 2016 tuż-tuż – zarezerwuj skok teraz!

Chcesz w tym roku spełnić swoje marzenie o skoku tandemowym? W takim przypadku nie czekaj już dłużej, ponieważ w najbliższym czasie zaczyna się nowy sezon 2016! W naszej szkole Skydive skaczemy co weekend od kwietnia aż do października, dlatego jeżeli zależy ci na zarezerwowaniu najbardziej dogodnego dla ciebie terminu w tym roku, to najwyższy czas, by to zrobić!

A może zależy ci na tym, aby zrobić bliskiej ci osobie wyjątkowy upominek? W takim przypadku również warto jak najszybciej wykonać rezerwację, zwłaszcza wtedy, gdy skok ma odbyć się dokładnie w konkretny dzień, na przykład na zaplanowany wcześniej wieczór kawalerski albo panieński czy też na urodziny.

Zarezerwowanie terminu skoku w Skydive to naprawdę żaden problem – nasza strona internetowa dostępna jest dla ciebie przez 24 godziny na dobę, dlatego nawet teraz możesz wejść na nią i sprawdzić dostępne terminy, a następnie w paru kliknięciach zarezerwować ten termin, który będzie dla ciebie perfekcyjny. Czekamy na ciebie w Skydive!

skoki spadochronowe

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze