Gdzie skaczemy?

Główną siedzibą naszej szkoły spadochronowej jest lotnisko Kruszyn znajdujące się pod Włocławkiem z województwie kujawsko-pomorskim. Dla wygodny naszych klientów skaczemy jeszcze w dwóch innych lokalizacjach w Polsce. W ten sposób można łatwo dojechać do nas praktycznie z każdego zakątka kraju.

Lotnisko Włocławek-Kruszyn

Lotnisko Włocławek-Kruszyn (kod ICAO: EPWK) jest to lotnisko cywilne, należy do Aeroklubu Włocławskiego im. Stanisław Skarżyńskiego. Położone jest w Kruszynie, około 11 kilometrów od Włocławka. Ma dwa pasy – pas o kierunkach 087/267 o długości 1000 metrów i pas o długości 600 metrów i kierunkach 177/357.

Instruktorzy naszej szkoły są tutaj dostępni w każdy weekend od piątku do godzin wieczornych w niedzielę od kwietnia do końca października. To tutaj można korzystać ze wszystkich naszych usług, które włączają szkolenia AFF oraz skoki tandemowe.

Na miejscu znajdują się także:

  • 30 miejsc noclegowych w pokojach 4-osobowych z łazienkami

  • klimatyzowana sala wykładowa dla 20 osób

  • 120-metrowy bar ze smacznym posiłkami oraz ogródkiem

  • 400-metrowa układalnia spadochronów

  • jedyny w Polsce tor wodny do Canopy Piloting

Zapraszamy do nas klientów z województwa wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego oraz całej Polski północno-zachodniej. Na miejsce można łatwo dojechać autostradą, dlatego podróż z Warszawy nie jest długa.

Lotnisko Opole-Kamień Śląski

Oprócz Kruszyna skaczemy również w Kamieniu Śląskim położonym koło Opola, około 24 kilometrów w kierunku południowo-wschodnim od jego centrum. Tutejsze lotnisko i lądowisko (kod ICAO: EPKN) w przyszłości ma być przekształcone w regionalny port lotniczy. Aktualnie wykorzystywane jest głównie w celu prowadzenia szkoleń lotniczych oraz imprez różnego rodzaju. Od jesieni 2012 roku działa tutaj strefa spadochronowa, z której korzystamy, oferując naszym klientom skoki tandemowe.

Zapraszamy przede wszystkim klientów z województwa śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

Lotnisko Przasnysz

Trzecim lotniskiem, z którego korzystamy, jest to położone w Przasnyszu w województwie mazowieckim, dokładnie około 1 kilometra na wschód od tej miejscowości. Jest to lotnisko trawiaste, w przeszłości stacjonowały tu eskadry lotnicze Oficerskiej Szkoły Lotniczej w Dęblinie i Radomiu. Obecnie nasza szkoła prowadzi tutaj skoki spadochronowe w tandemie.

Zapraszamy głównie klientów z Warszawy i całego województwa mazowieckiego, a także Białegostoku, Olsztyna i całej Polski północno-wschodniej.

Podczas rezerwacji skoków spadochronowych w tandemie masz możliwość wyboru jednej z tych trzech lokalizacji. Zachęcamy do skorzystania z naszego głównego lotniska w strefie w Kruszynie – to tutaj dysponujemy rozbudowanym zapleczem i to honorujemy nasze rabaty. To właśnie tutaj organizujemy także nasze szkolenia AFF – mieszkańcy Warszawy mogą skorzystać z części teoretycznej szkolenia w Warszawie, natomiast szkolenia praktycznie prowadzimy już w strefie w Kruszynie.

Nie czekaj dłużej na spełnienie swoich marzeń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Formularz rejestracji na skok spadochronowy w tandemie

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze