Skoki w tandemie jako świetny pomysł na prezent

Rozglądasz się za ciekawym pomysłem na prezent dla bliskiej ci osoby? Chcesz, żeby był to prezent niezwykły i emocjonujący, który obradowanej osobie na zawsze zapadnie w pamięć? W takim przypadku pomyśl o wykupieniu skoku tandemowego w naszej szkole Skydive – gwarantujemy niezapomniane wrażenia!

Do skoków tandemowych nie wymaga się badań lekarskich i przeszkolenia, a także specjalnej kondycji. Skok w tandemie będzie doskonałym wyborem na urodziny lub imieniny, na wieczór kawalerski lub panieński, a także na ślub dla młodej pary. Również chętnie wybierany jest na rocznice, dla absolwentów szkół, na Dzień Ojca, Dzień Matki czy też na Dzień Kobiet. Możliwości naprawdę są nieograniczone, dlatego dla każdego, niezależnie od okazji, taki upominek może być wspaniałym zakupem.

Jaki skok tandemowy wybrać?

W naszej szkole spadochronowej oferujemy kilka różnych pakietów skoków spadochronowych. Na upominek zalecamy wybrać skok z dokumentacją zdjęciową i wideofilmowaniem, ponieważ nie dość, że da mnóstwo emocji, to jeszcze dodatkowo będzie uwieczniony na filmie i zdjęciach.

Czy to dobry prezent dla każdego?

Dzięki temu, że do skoku tandemowego nie trzeba żadnego specjalnego przygotowania, jest to kapitalny pomysł na prezent praktycznie dla każdego. Oczywiście, warto zrobić go osobie, o której wiemy, że będzie z niego zadowolona.

Wśród głównych przeciwwskazań do skoku znajdują się:

  • epilepsja

  • ostre stany chorobowe układu krążenia

  • ostre stany chorobowe układu oddechowego

  • niestabilność kręgosłupa

  • wrodzona łamliwość kości

  • waga powyżej 100 kilogramów

Skakać mogą z nami także osoby niepełnoletnie – wystarczy tylko dostarczyć upoważnienie od opiekuna.

Wybierz voucher upominkowy

Specjalnie dla osób, które chciałyby zakupić skok w tandemie na prezent, przygotowaliśmy wygodne vouchery upominkowe. W przeciwieństwie do zwykłych zaproszeń z imieniem i nazwiskiem i numerem rezerwacji zawierają one tylko numer rezerwacji, dlatego można podarować je dowolnej osobie. Nie musisz również wybierać daty skoku – wystarczy, że przy okienku wyboru daty wskażesz na „wybiorę później”.

Żeby skorzystać z takiego vouchera, osoba, która go otrzymała, musi skontaktować się z nami i podać swoje dane i datę skoku lub też może zrobić to za nią inna osoba. Należy zrobić to minimum na tydzień przed planowanym terminem skoku. Zakupiony u nas voucher można zrealizować w terminie 12 miesięcy w trakcie trwania sezonu, licząc od momentu rejestracji lub daty wystawienia vouchera. W wyjątkowych przypadkach za opłatą manipulacyjną możemy także przedłużyć okres ważności zaproszenia.

Jak wysyłamy vouchery upominkowe?

Voucher można otrzymać w kilku różnych formach. Podstawowa to plik elektroniczny, który jest gotowy do pobrania od razu po dokonaniu ostatniego kroku rejestracji. Plik można potem samodzielnie wydrukować i umieścić w kopercie, aby podarować go solenizantowi. Można także przesłać mu bezpośrednio sam plik na pocztę. Kolejna opcja to przesłanie zaproszenia pocztą – możemy wykonać to dla ciebie, wystarczy tylko, że wybierzesz taką opcję przy rezerwacji, a my wyślemy później zaproszenie jako elegancka karta pokładowa w kopercie pod wskazany przez ciebie adres.

Jeżeli wobec tego poszukujesz niezwykłego pomysłu na prezent dla rodziców, swojego chłopaka, męża lub dziewczyny czy żony, przyjaciela lub na wieczór kawalerski czy panieński oraz na tysiące innych okazji, wybierz skok tandemowy. Taki prezent na pewno na długo pozostanie w pamięci osoby, która go otrzyma!

Tutaj możesz kupić skok spadochronowy na prezent.

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze