Skoki spadochronowe

Skoki ze spadochronem wcale nie są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla tych, którzy mają idealną kondycję i zdrowie. Teraz skakać może praktycznie każdy z nas, gdy spełni podstawowe wymogi. Jeżeli wobec tego marzysz o tym, aby zacząć skakać ze spadochronem, nie czekaj już dłużej – wybierz naszą szkole Skydive, a na pewno będziesz całkowicie zadowolony!

Zacznij od skoku w tandemie

Najlepszym rozpoczęciem swojej przygody ze skokami spadochronowymi jest wybranie skoku tandemowego, czyli wspólnie z instruktorem. Wtedy jako pasażer jest się połączonym z instruktorem specjalną uprzężą. Do odbycia skoku w tandemie nie trzeba mieć żadnego przygotowania teoretycznego i praktycznego oraz badań lekarskich. Po prostu wystarczy tylko stawić się określonego dnia na lotnisku, odbyć krótkie przeszkolenie bezpieczeństwa, wejść do samolotu i potem wykonać krok w przestworza.

W naszej szkole możesz łatwo zapisać się na dogodny termin – można zrobić to już teraz na naszej stronie internetowej skydive.pl i wybrać odpowiednią opcję. Polecamy skok z 4000 metrów ze zdjęciami i wideofilmowaniem. Nie dość, że daje aż 60 sekund swobodnego spadania bez otwarcia spadochronu, to jeszcze dodatkowo po jego zakończeniu uczestnik otrzymuje pamiątkowe zdjęcia i film ze swojego wyczynu.

Kiedy wybrać szkolenie AFF?

Jeżeli skok w tandemie bardzo ci się spodobał i chcesz nauczyć się skakać samodzielnie, bez asysty instruktora, w takim przypadku zalecamy wybrać szkolenie AFF. Jest to szkolenie przyspieszone, przeznaczone specjalnie dla osób, które chcą nauczyć się skakać skutecznie i nawet w ciągu jednego weekendu. Szkolenie AFF składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej oraz kończy się egzaminem. Podczas niego uczestnik otrzymuje niezbędną wiedzę i praktykę w skokach ze spadochronem. Po zakończeniu szkolenia można już zacząć skakać samodzielnie, ale na razie tylko na rodzimym lotnisku. Po 50 skokach można ubiegać się o Świadectwo Kwalifikacji uprawniające do całkowicie samodzielnego skakania.

Szkolenia AFF prowadzimy w naszym ośrodku w Kruszynie pod Włocławkiem. Istnieje także możliwość odbycia szkolenia teoretycznego w Warszawie – wtedy nie musisz dojeżdżać do nas od razu, ale tylko na szkolenie praktyczne w weekend. Przygotowaliśmy kilka różnych typów szkoleń AFF – dla tych, dla których liczy się szybkość, mamy szkolenie AFF Express odbywające się w ciągu jednego weekendu. Także oferujemy szkolenie AFF Start dla osób, które chcą samodzielnie uzgodnić terminy skoków, wykupując je w dogodnych dla siebie porach.

Do skakania ze spadochronem w naszej szkole Skydive nie potrzebujesz kupować żadnego sprzętu i wyposażenia. Wszystko czeka na ciebie na miejscu – gogle, kombinezon, także książka skoków, gdy wybierasz szkolenia AFF. Nasi instruktorzy pomogą ci profesjonalnie, dlatego będziesz w stu procentach zadowolony z tego, co możemy ci zaoferować.

Nie czekaj już dłużej i wykonaj rezerwację na dogodny dla ciebie termin – zacznij spełniać swoje marzenia, a przekonasz się, że to naprawdę nie takie trudne!

Formularz rejestracji na skok spadochronowy w tandemie

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze