Zapraszamy na skoki tandemowe do Gdańska!

Marzysz o skoku ze spadochronem? W takim przypadku teraz mamy dla ciebie wyjątkową ofertę! Zapraszamy na skoki tandemowe odbywające się w sezonie letnim w Gdańsku. Masz niezwykłą okazję do przeżycia niecodziennej przygody i zobaczenia pięknej okolicy wraz z Morzem Bałtyckim z lotu ptaka!

Skoki tandemowe organizujemy w dniach od 15 sierpnia do 23 sierpnia 2015 roku. Przez całe 9 dni jesteśmy wtedy do dyspozycji naszych klientów, którzy mogą spełniać swoje sny. Na miejscu będzie dostępny nasz sprzęt i samolot, dlatego nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo. Wszystko, jak zawsze, będzie dopięte na ostatni guzik. Nie musisz przygotowywać się do skoku, na miejscu weźmiesz udział w szybkim przeszkoleniu i odbierzesz wyposażenie. Nie musisz dostarczać nam żadnych zaświadczeń lekarskich, nie musisz mieć specjalnej kondycji – po prostu przyjeżdżasz o ustalonej godzinie na lotnisko.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej specjalnej oferty skoków tandemowych w Gdańsku – wykonaj rezerwację już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Nie zwlekaj i wykup skok dla siebie lub w jako niespodzianka dla bliskiej osoby. Zapraszamy!

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze