Nowe lokalizacje skoków tandemowych

Planujesz skok tandemowy razem z naszą szkołą Skydive? Informujemy, że od nowego sezonu skaczemy w innych lokalizacjach. Oprócz lotniska Kruszyn, gdzie znajduje się nasza baza, to również Przasnysz koło Warszawy, Pruszcz Gdański dla naszych klientów z północnej części Polski, a także Gliwice dla tych z południowej.

Mamy nadzieję, że nasze nowe lokalizacje będą wam odpowiadały. Dzięki optymalnemu rozmieszczeniu ich na mapie Polski jesteśmy w stanie bez problemów dotrzeć do amatorów spadochroniarstwa praktycznie z każdego zakątka kraju. W ten sposób nie musisz już przeznaczać dużo czasu na spotkanie się z nami, ponieważ dojedziesz do nas jeszcze szybciej niż zwykle.

Dokładne lokalizacje można znaleźć na naszej stronie internetowej Skydive. Także tutaj błyskawicznie można wykonać rezerwację skoków tandemowych w każdej z tych lokalizacji, dlatego zapraszamy już teraz – wystarczy tylko kilka kliknięć, aby zarezerwować skoki dla siebie i dla bliskich. Przeżyj niezwykłą przygodę ze Skydive – zapraszamy!

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze